Recenzie

Práce našej ambulancie a naších zubárov :)

Ďakujeme za každé hodnotenie našej zubnej ambulancie!
Zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru.
Sme radi, že ste si vybrali práve nás!


Simona Hnatkova

Tuto kliniku/ambulanciu hodnotim velmi pozitivne. Odkedy som prvy krat vstupila do ambulancie, pristup pana doktora bol profesionalny no zaroven aj velmi ludsky, prijemny, priatelsky. Informoval ma o vsetkych krokoch ktore vykonaval. Zakroky ktore na mne boli vykonane boli uplne bezbolestne, takze krabicky ibalginov ktore som si zadovazila pred zakrokmi zostali nevyuzite :) Serioznost tejto ambulancie je na top urovni, od sestriciek cez lekarov az po cely kolektiv. Pokial ma niekto strach zo zubarov, to este asi nebol v Demidente. Smiech ktory sa ozyva z ambulncii a usmevy ludi ktori odtial odchadzaju hovri za vsetko :) Demident, dakujem :)

Kovács Martin

Moje dojmy,a nazory pisem ako externá osoba.Úžastní ľudia z DemiDent-u neboli moji kamarati,rodina,alebo známi,našiel som ich naslepo.Už od začiatku ma zaujal ich prístup ku mne,ochotní,ľuďskí,starostliví,tendencia vždy nájst riešenie,nonstop v pohotovosti,a boli otvorení riešit finančné záležitosti výkonov aj podla mojich možností a situácie.Zatial hodnotim ich prácu za fakt vysokokvalitnú,dôkladnú,zachránili mi zúbky,a a ich komunikácia je velmi pozitívna-Celkový dojem:Dôkladní profíci:-)

Terézia Ondíková

Nájsť v dnešnej dobe ordináciu-zubného lekára, s ktorého prístupom a kvalitou odvedenej práce by bol človek spokojný je tak trochu zázrak.
Ja som sa rozhodla práve pre túto ordináciu a rozhodne neľutujem. :-)
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Kinguska Kiss

Môžem len a len odporučiť DemiDent :)
Bola som tam 3 x a môžem povedať, že pán Dr. má veľmi kvalitnú a precíznu prácu, je trpezlivý a má k tomu cit :) Veľmi som sa predtým bála zubárov, a dlho mi trvalo kým som sa odhodlala a naozaj neľutujem :)
Ďakujem za ošetrené zúbky :)

Viera Haaszova

Ďakujem za profesionálny prístup úžasný kolektív v rámci možností bezbolestné ošetrenie, som nadšená, ďakujem.

Zuzana Kvetana Nalin

Prvý zubár u ktorého si oddýchnem a posrandujem! Profesionálne ľudský prístup :) ďakujem že už sa nemusím báť :)

Jan Trnovsky

Absolutna spokojnost, profesionalny pristup a pohodovi ludia. Dakujem.

Dusan Husar

Najlepši prístup.ochota.nie je čo dodat.dakujem