Ošetrenie ultrazvukom

Moderná minimálne invazívna metóda.

V našej ordinácii je možné pri liečbe zubného kazu využiť ďalšiu modernú minimálne invazívnu metódu, ošetrenie ultrazvukom.


Ošetrenie kazu bez “vrtania"

Zubný kaz už viac nemusí byť „vŕtaný“ točiacim sa vrtákom zubnej vŕtačky. Ultrasonický generátor je zariadenie schopné vytvárať a prenášať na koncovku nástroja drobné chvenie o vysokej frekvencii. Keď sa ako chvejúca koncovka použije špeciálny vrtáčik, možno ultrazvuk využiť pre odstránenie zubného kazu.

Frekvencia kmitania nástroja je tak vysoká, že ju naše nervové zakončenia nie sú schopné zaregistrovať. Vďaka tejto skutočnosti je takéto „vŕtanie“ prakticky bezbolestné!


Naším cieľom je dlhodobé poskytovanie kvalitných služieb v príjemnom prostredí za rozumné ceny a tiež uspokojenie požiadaviek aj najnáročnejších pacientov, o čom svedčí poskytnutie zdravotnej starostlivosti aj cez víkendy! Spokojnosť a komfort pacientov pri ošetreniach sú našou prioritou.

Kontakt

Objednať sa môžete aj telefonicky na telefónnom čísle 0915 981 483 alebo na emailovej adrese info@demident.sk.

Sme Vám plne k dispozícii.


Stomatologická ambulancia DemiDent pôsobí v Košiciach už viac ako 10 rokov.

Ambulancia prešla v nedávnom období modernizáciou, ktorá sa týkala rozširovania množstva poskytovaných služieb, ale zahŕňala aj vynovenie priestorov zubnej amulancie. Tieto zmeny sú prirodzeným progresom v živote stomatologickej ambulancie.